Terahertz Taşının Faydaları

Terhertz Taşı bir titreşim taşıdır. Terahertz Taşı doğal yollarla oluşmayan insan yapımı bir taştır. Japon bilim insanları tarafından üretilen saniye de 112 milyon titreşim yayan bir taştır. Hücreleri yenileme özelliğiyle uzak doğuda çok kullanılan favori taşlar arasındadır. Ülkemizde kullanılmayan bir taştı. Son birkaç yıldır bu özel taşın ismi piyasada duyulmaya başlandı. Fiziksel, ruhsal, zihinsel hatta duygusal anlamda iyi geldiği bilinmektedir. Kolye, bileklik veya tesbih olarak kullanım alanları değişiklik göstermektedir. Vücudunuza temas ederek yaydığı titreşimler ile hem enerjik hem de sağlıklı bir hayat sürmenize yardımcı olacaktır. Yayılan titreşimler gözle görülmemektedir. İç vücut enerjisini yükseltir. Kendinizi zayıf veya güçsüz hissettiğiniz de bu taş kurtarıcınız olacaktır. Radyasyon ve elektromanyetik dumandan sizi korur. Bu yüzden iş yeriniz de veya odanızda dekor olarak da kullanabilirsiniz. Bağışıklığı güçlendirmek için zayıf hücre ve DNA’lar üzerinde etkisini gösterir. Ciltte gösterdiği etkiyle yaşlanmayı geciktirir. Şifa, bereket, para ve aşk ile ilişkileri kuvvetlidir. Görüntüsü Hematit Taşını andırsa da yapı olarak farklıdır.

Terahertz Taşının Faydaları

  • Güçsüz hücreleri yeniler.
  • Vücudun dengeli bir şekilde işleyişini sağlar.
  • Ortamda ki radyasyonu emer.
  • Baş, sırt, bel ve boyunda oluşan ağrıları dindirir.
  • Zihinde ki karmaşıklığı giderir.
  • Hayal gücünü artırır.
  • Uyku bozukluğuna iyi gelir.
  • Dikkat dağınıklığı ve odaklanamam sorununu ortadan kaldırır.
  • Kan akışını düzenleyerek pıhtılaşmayı engeller.
  • Kemikleri güçlendirir.

Terahertz Taşı Nasıl Temizlenir?

Terahertz Taşı sertlik derecesi bakımından oldukça düşüktür. Bu yüzden su altında temizlemeye uygun değildir. Üreticisi olan Japonlar taşı bir bez yardımıyla temizlenmesini uygun görmüştür. Sertlik derecesi düşük olan taşları tütsüleme yöntemi yapılarak temizleyebilirsiniz. Tuz lambası çevresine yerleştirerek ya da toprağa 24 saat gömülerek temizlemek de mümkün.

Terahertz Taşının gerçek olup olmadığını anlamak için bir buz parçasının üzerine konur. Buzu yaydığı titreşimlerle eritir. Bu sayede anlayabiliriz. Ayrıca buzu kolayca taşla ayırabilirsiniz. Tüm burç ve çakralara uyumludur. Bu da bütüncül şifayı işaret etmektedir. Ayrıca Larimar taşının ana vatanında da bolca Terahertz bulunduğunu biliyor musunuz?

Sevdiklerinizle Paylaşın

Yorum yapın

Sıkça Sorulan Sorular

Bütüncel bir şifa kaynağı olduğu ileri sürülmektedir. Tılsım ve büyü yapımında da sıkça "Ödül" olarak verilmektedir.

Gerçek bir doğal taş olduğu düşünülmemektedir. İnsanlar tarafından yapıldığı bilinmektedir.

Terahertz'in yaydığı pozitif titreşimlerin 1 dk içerisinde buz kütlesini erittiği öngörülür. Gerçeklik testini bu şekilde yapabilirsiniz.